Kijkje in de Keuken: Remmers Bouwgroep
We waren uitgenodigd om een kijkje in de keuken te nemen van onze eigen bouwvrouw: Antoinette Remmers, PR adviseur bij Remmers Bouwgroep, een Tilburgs familiebedrijf.
En bouwen, dat zit in ons bouwvrouwen in ons bloed, en daarom trekken we direct onze bouwschoenen aan als we worden uitgenodigd om de bouwplaats te bezoeken.
Zeker als het de bijzondere bouwplaats betreft van de nieuwe woontoren aan de Piushaven in Tilburg! Joep Andries vertelde ons eerst alles over de voorbereiding van dit complexe project in BIM. Dankzij de inhoudelijke vragen van onze bouwvrouwen konden we veel leren en ervaringen uitwisselen. Daarna gingen we natuurlijk de bouw op onder begeleiding van Harm Schellekens, uitvoerder van dit project. En naast de vakkundige en schone bouw was ook het uitzicht vanaf de 15e verdieping spectaculair!
Heel veel dank aan onze bouwvrouw Antoinette voor het warme welkom in Tilburg!