bnw zwart
Zoeken
Sluit dit zoekvak.
A
Aimee Kan Streetlife
Marketing, communicatie
akan@streetlife.com  071-3333340 
 
Alena Ulasava StadsVGLS
Directeur
info@socialinfrastructure.nl   
 
Andrea Fernandez Ramirez SVP architectuur en stedenbouw
Stedenbouwkundige
fernandez@svp-svp.nl  06-84641433 
 
Anke Matijssen Deerns
Directeur
anke.matijssen@deerns.com  088-3740332 
 
Anke van Leeuwen SPIE Building Solutions
Aannemer
anke.vanleeuwen@spie-ws.com  030-2407320 
 
Anneke Jongerius AM
Placemaker
anneke.jongerius@am.nl  030 6097222 
 
Annieta Alblas OPPS B.V.
adviseur aanbesteden specificeren en contracteren
annieta.alblas@opps.nl  06-11325505 
 
Anouk Vermeulen AG architecten bv
Architect, interieurarchitect
anouk.vermeulen@ag-architecten.nl  023-5316964 
 
Antoinette Remmers Remmers bouwgroep
Directeur
anouwens@remmersbouwgroep.nl  013-5729300 
 
Antoinette van Heijningen urbancore
directeur
info@urbancore.nl  06-34195665 
 
Astrid Boumans Turner & Townsend
Director - Global business
astrid.boumans@turntown.com  020-6580060 
B
Barbara Dirks SVP Architectuur en Stedenbouw
Architect
dirks@svp-svp.nl   
 
Barbara van Dijk Land-id
Directeur
Barbaravandijk@land-id.nl  06-29163862 
 
Birgit Hopff Brink
Architect, interieurarchitect
birgit.hopff@stadsruim.nl  612981189 
C
Carin Kok Carin Kok Communicatie & Projectmanagement
Marketing, communicatie
info@carinkok.nl  06-39777696 
 
Carin van der Wal UvA
Programma-, project- en/of proces-manager
e.c.vanderwal@uva.nl  621534214 
 
Carmen Dirkx urban design & architecture by carmen
Architect, interieurarchitect
mail@bycarmen.nl  06-52876174 
 
Carolien Oomes BUITENOM ontwerp openbare ruimte
partner / ontwerper
carolien@buitenom.com  010 4768161 
 
Caroline Bijvoet Bijvoet architectuur & stadsontwerp
Architect
bijvoet@bijvoetarchitectuur.nl   
 
Cassandra Salvo GARLIC vastgoedmarketing
Marketing, communicatie
c.salvo@garlic.eu  020-4207249 
 
Catalien Peerdeman Neuf & Associates
Programma-, project- en/of proces-manager
cpeerdeman@neuf-associates.nl  030-2400988 
 
Chantal van Tatenhove Kingspan Unidek
Consultant/(organisatie)adviseur
clvantatenhove@gmail.com  06-41195707 
 
Charlotte Trip ct building B.V.
eigenaar (BIM specialist)
info@ctbuilding.nl  06-23697504 
 
Christie Buizer Adviesburo Buizer bv
constructeur
cebuizer@buizerbv.nl  0343 593758 
 
Christine Roest Drees & Sommer Netherlands
Senior UX Consultant
christine.roest@dreso.com   
 
Claartje Rakestraw Hogeschool van Amsterdam
Opleidingsmanager Built Environment
c.c.rakestraw@hva.nl  06-22074950 
 
Corinne Schrauwen
zakelijk adviseur voor architecten
cs@corinneschrauwen.nl   
D
Danielle van Arkel BetonRestore BV
Adviseuse
d.vanarkel@betonrestore.nl  0183-643666 
 
Danielle van Steeg Twynstra Gudde (Ruimte, Wonen & Economie)
Adviseur
dvs@tg.nl  033-4677230 
 
Dieuwerke Spaans Havensteder
Programma-, project- en/of proces-manager
dieuwerke.spaans@havensteder.nl   
 
Dorothee Pape Studio Dorothee Pape bv
Marketing, communicatie
studio@dorotheepape.com   
 
Dorte Kristensen Oorschot atlier PRO architecten
Architect, interieurarchitect
dkristensen@atelierpro.nl  070-3506900 
E
Els Franken alder shelter
Programma-, project- en/of proces-manager
elsfranken@xs4all.nl  06-46232348 
 
Esther de Bruijn Unite2Build
3D laserscanning /BIM model
esther@debruijnholding.nl  06-14434742 
 
Eveline Smits Kneppelhout advocaten
Jurist, advocaat, notaris
es@kneppelhout.nl  010-7104608 
 
Eveline Vinkenborg Eveline Vinkenborg
Architect, interieurarchitect
eveline@spatie-architectuur.nl  06-34861292 
F
Feyoena Grovestins Archisto
Historicus
info@archisto.nl  06-26522714 
 
Flavia Bindo
steuninarchitectuur@gmail.com  0619598378 
 
Francine Kools Alsemgeest Design & Build BV
Architect
f.kools@alsemgeestdb.nl  0104149946 
 
Freke Schalken MVSA
Architect, interieurarchitect
f.schalken@mvsa-architects.com  020-5319800 
G
Gabby Prevo - Brenninkmeijer Gemeente Dordrecht
Ambtenaar
   
H
Hanneke Diephuis Sense Vastgoed Marketing en Personal Sales
Marketing, communicatie
Hanneke@sensevastgoed.nl  020-4711904 
 
Hanneke Peeters gemeente Nieuwegein
Ambtenaar
h.peeters@nieuwegein.nl  030-7526317 
 
Heidi van Limburg Stirum Stichting Huis Bergh
directeur
idea.advies@gmail.com  630172123 
 
Heleen Geerligs TU Delft
Programma-, project- en/of proces-manager
heleen.geerligs@gmail.com  06-18437978 
 
Helen de Baat HWRK
Consultant/(organisatie)adviseur
h.debaat@hwrk.nl  06-41139025 
 
Helma Born BPD, Bouwfonds gebiedsontwikkeling
Projectontwikkelaar, investeerder
h.born@bpd.nl  152680816 
 
Helma Ubels Dillenburg08
Jurist, advocaat, notaris
helma.ubels@dillenburg08.nl  06-27399428 
 
Hester Wessels hylkema erfgoed
Architect, interieurarchitect
h.wessels@hylkemaerfgoed.nl  629004046 
 
Hildegard Assies Breda Marketing
Marketing, communicatie
Hildegardassies@gmail.com  06-46145355 
I
Inez Ligtvoet Algeco Bouwsystemen
inez.ligtvoet@algeco.com  183658428 
 
Isabel Mendes Caldeira Shaping Space
Architect, interieurarchitect
aisabelmcaldeira@gmail.com  06-87034267 
J
Jacqueline Knudsen Eisma Bouwmedia
Redacteur, eindredacteur, journalist
j.knudsen@eisma.nl  088 2944827 
 
Jacqueline de Vries DION Vastgoed Support
Directeur
jacqueline.de.vries@dion.nl  0523-208228 
 
Janet Andre Arcadis
Senior Projectleider
janet.andre@arcadis.com  06-11222608 
 
Jennifer Maier agNOVA architecten
Architect, interieurarchitect
maier.j85@gmail.com  033-4554004 
 
Jessica Roelofs Slingeland Ziekenhuis
jesroelofs@gmail.com  06-46338426 
 
Jitske Manders-roepke Fijn Wonen
Programma-, project- en/of proces-manager
jitske.manders@fijnwonen.nl  088-4442560 
 
Johanna van der Bijl Van der Bijl BV
Directeur
jlvastgoedvanderbijl@gmail.com  06-51546116 
 
Joke Ras ben mijn eigen werkgever.
Bestekschrijver
j.ras@bestekschrijfster.nl   
 
Jonts van Iterson Jonts Hospital Advice
adviseur huisvesting gezondheidszorg
info@jonts.nl   
 
Joosje van Geest Van Geest Architectuurhistorie
adviseur, onderzoeker
info@joosjevangeest.nl   
 
Josje Hoekveld AM
Projectontwikkelaar, investeerder
josje.hoekveld@am.nl  030-6097222 
 
Joyce van Sprundel TAK architecten
Architect met specialisatie erfgoedopgaven
j.vansprundel@takarchitecten.nl  015-2125903 
 
Judith Willemsen Gemeente Nieuwegein
Huisvestingsmanager
J.willemsen@nieuwegein.nl   
K
Keti van Paassen Rendon
Directeur
keti.vanpaassen@rendon.nl   
L
Laura Vaessen Moodo - interieurontwerp voor een circulaire en gezonde werkomgeving
info@moodo.nl  0642233459 
 
Leyla Godoy Blossom Architecture
Architect en BIM specialist
leyla@blossomarchitecture.nl  06-34762880 
 
Lia de Bruijn lia de Bruyn Vastgoed
Projectontwikkelaar, investeerder
liadebruyn@liadebruyn.nl   
 
Lidewij Lenders MAAtworks
Architect, interieurarchitect
lidewij@maatworks.org  020-6373839 
 
Lieke Kranendonk Studio Lieke Architectuur
Architect, interieurarchitect
info@studiolieke.nl  06-42101357 
 
Lieneke Eeltink NLo B.V.
Projectontwikkelaar, investeerder
l.eeltink@nederlandontwikkelt.nl   
 
Liesbet van Rabbinge liesbet rabbinge
Architect, interieurarchitect
liesbet@duurzaaminterieur.com  628528713 
 
Lizet Keijzers Gemeente Haarlemmermeer
Senior Programmamanager schaalsprong wonen / leefbare wijken
lizetkeijzers@outlook.com   
 
Lucia Hazenberg Hazenberg Architecten HA
Architect, interieurarchitect
mail@hazenbergarchitecten.nl  015-2123378 
M
Maartje Brand Brandbeeld
communicatie, marketing en bouwfotograaf
maartje@brandbeeld.nl  06-53750228 
 
Maartje van den Berg Blossom A R C H I T E C T U R E
Architect, interieurarchitect, consultant circulaire economie
maartje@blossomarchitecture.nl  0653-501260 
 
Manon Pattynama PA Architectuur
Architect, interieurarchitect
manon@paaweb.nl  020-4162400 
 
Manon Witbraad SVP Architectuur en Stedenbouw
Stedenbouwkundige
witbraad@svp-svp.nl  033-4701188 
 
Margreet Temme Stadsherstel Den Haag
Projectleider
margreet_temme@hotmail.com  0616374889 
 
Maria Piels Inbo
Architect, interieurarchitect
maria.piels@inbo.com  06-15376769 
 
Marian Verhoef Morgen Makelaardij
Directeur
info@morgenmakelaardij.nl  0302745301 
 
Marianca Leeuwenburg Boonk Mar Management en Advies
Projectmanager / huisvestingsadviseur
marianca@maradvies.nl   
 
Marie-Jeanne Sas opZoom architecten bv
architect en eigenaar
mjsas@opzoom.nl   
 
Marieke Lambrecht Gerflor Benelux
Directeur
marieke.lambrecht@gerflor.com  040-2661711 
 
Marieke Schopmeijer Royal HaskoningDHV
Consultant/(organisatie)adviseur
   
 
Marieke Winter draaijer+partners
Consultant/(organisatie)adviseur
m.winter@draaijerpartners.nl  030-6592333 
 
Marieke van der Vegte Marres Chestnut House
Directeur
m.vandervegte@chestnut.nl  0703617222 
 
Mariette Meulman MBA BRE Lymos BV Real Estate Capital Advisors
Directeur/eigenaar
mariette@lymos.eu  622271130 
 
Marit de Groot VDNDP
Specificeerder
mdegroot@vdndp.nl  +31 (0)85 75 000 77 
 
Marjon Mors SVP Architectuur en Stedenbouw
Architect, interieurarchitect
mors@svp-svp.nl  033 4701188 
 
Marleen Vink IN architectuur
Architect, interieurarchitect
m.vink@in-architectuur.nl  010-2440404 
 
Marlies van Diest Bureau Marlies van Diest Ontwerp stad en landschap
Stedenbouwkundige, gebiedsontwikkelaar
buro@vandiest-ontwerp.nl  035-5417199 
 
Marlous Vriethoff NAMO architecture
Architect, interieurarchitect
marlous@namoarchitecture.nl  06-14234676 
 
Martine Muller Muller & van Eys Architectuur & Omgeving
Architect, interieurarchitect
muller@muller-vaneys.nl  015-2132981 
 
Mascha Kramer Bouwcompagnie
projectontwikkelaar
m.kramer@wooncompagnie.nl  0229-751175 
 
Merel Bakker BGSV, bureau voor Stedebouw
Stedenbouwkundige, gebiedsontwikkelaar
merelbakker@bgsv.nl  010-2400540 
 
Mette Droog MET Interieur en Licht
Interieurarchitect & Lichtontwerper
post@mettedroog.com  0622724688 
 
Michèle de Ruiter Site Woondiensten
Manager Wonen en Vastgoed
michele.d.ruiter@gmail.com  06-12706750 
 
Miriam Dallinga Miriam Dallinga
Architect, interieurarchitect
miriam@miriamdallinga.nl  06-81852534 
 
Mona Rademaker Mona Rademaker Vastgoed
Projectontwikkelaar, investeerder
mona@monarademakervastgoed.nl   
 
Monice Janson Monice Janson ~ typografisch ontwerp
Eigenaar / ruimtelijke typografie voor binnen- en buitenruimten
info@monicejanson.nl  06-10738204 
 
Monique Schuttenbeld Gemeente Zwolle
Ambtenaar
hmm.schuttenbeld@zwolle.nl  384982224 
 
Monique van Kampen VanKampen proces-en projectmanagement
Programma-, project- en/of proces-manager
moniquevankampen@gmail.com  06-23966703 
N
Nadine Roos HUNC
Conceptontwikkelaar
contact@hunc.eu  06-47792788 
 
Nathal Bakker Raad-Huis BV
Architect, interieurarchitect
bakker@raad-huis.nl  0294-282940 
P
Patricia Snel Architektenkombinatie
Architect, interieurarchitect
Snel@architektenkombinatie.nl  065-4368060 
 
Petra Reijntjes Sweco Nederland B.V.
Programma-, project- en/of proces-manager
petra.reijntjes@sweco.nl   
R
Renske de Jong Deerns Nederland B.V.
medewerker
renske.dejong@deerns.com   
 
Riëtte Laanbroek Laanbroek Schoeman adviseurs
Directeur
rla@lsadviseurs.nl  010-2660044 
 
Riette van der Werff DE WERFF architectuur
Architect, interieurarchitect
H.m.vanderwerff@dewerff.nl  703831207 
 
Roelf Bollen Gemeente Dordrecht en Urbanintervista
Stedenbouwkundige, gebiedsontwikkelaar
rj.bollen@Dordrecht.nl  06-51968684 
S
Sandra Risseeuw SA DESIGN architectuur
Architect, interieurarchitect
s.a.risseeuw@sadesign.nl  020-6757788 
 
Sara Caris Spatie Architectuur & Interieur
Architect, interieurarchitect
sara@spatie-architectuur.nl  020-6630051 
 
Saskia Konemann Sight Advocaten bouw- en vastgoedrecht
Jurist, advocaat, notaris
konemann@sight.law   
 
Sophie Valla Sophie Valla Architects
Architect, interieurarchitect
info@sophievalla.nl  064-0780563 
 
Stephanie Samson Samson&Meijer
Directeur
stephaniesamson@live.nl  620679544 
 
Suzanne Groenewold-Stengs Rijksvastgoedbedrijf
Ambtenaar
suzanne.stengs@rijksoverheid.nl   
 
Suzanne Naus Ector Hoogstad Architecten
Architect, interieurarchitect
s.naus@ectorhoogstad.com  010-4402121 
 
Suzanne ter Harmsel De Stadmaker
Stedenbouwkundige, gebiedsontwikkelaar
suzanne@destadmaker.nl  06-12546667 
T
Tanja Lamers Architectenbureau De Twee Snoeken
Architect
tanja.lamers@tweesnoeken.nl  073-6140407 
 
Tanja van der Knoop Blooming Buildings
Directeur
t.vanderknoop@bloomingbuildings.nl  06-15050520 
 
Thera Verdam Katholiek Primair Onderwijs Amersfoort e.o.
beleidsmedewerker huisvesting
t.verdam@kpoa.nl  033-2570645 
 
Thessa Fonds Witteveen+Bos
senior adviseur
thessafonds@hotmail.com   
W
Wilma Visser VDNDP
specificatiedeskundige en associate partner
wvisser@vdndp.nl  085-7500077 

Een netwerk voor ondernemende en
ambitieuze vrouwen in de bouw!

Hét netwerk voor ondernemende en
ambitieuze vrouwen in de bouw!

Zoeken
Sluit dit zoekvak.

Hét netwerk voor ondernemende en
ambitieuze vrouwen in de bouw!

Zoeken
Sluit dit zoekvak.

Hét netwerk voor ondernemende en
ambitieuze vrouwen in de bouw!

Zoeken
Sluit dit zoekvak.

Hét netwerk voor ondernemende en
ambitieuze vrouwen in de bouw!